Walne Zebranie Członków UDC - 05.06.2019r.

30.05.2019

W środę, 5.czerwca 2019 o godzinie 18-tej w sali OKSIR w Wiszni Małej odbędzie się walne zebranie członków Stowarzyszenia Uniwersytet Dorosłego Człowieka.

Proponoway porządek obrad:

1. Otwarcie Walnego Zebrania,

2. Wybór Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego oraz Sekretarza Zebrania,

3. Stwierdzenie prawomocności obrad zebrania w I terminie lub w przypadku braku kworum (przy obecności ponad połowy członków zwyczajnych Stowarzyszenia) podanie informacji o II terminie Walnego Zebrania oraz pouczenie o ważności podejmowanych decyzji w II terminie,

4. Przyjęcie Porządku Obrad Walnego Zebrania,

5. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego oraz merytorycznego Stowarzyszenia za 2018 rok,

6. Projekt planu pracy i preliminarza finansowego na 2019/20 rok,

7. Rozpatrzenie sprawozdania i wniosków Komisji Rewizyjnej za 2018 rok i głosowania nad udzieleniem absolutorium ustępującemu Zarządowi,

8.Wnioski i uchwały zgłoszone przez uczestników Walnego Zebrania i przyjęcie przez Walne Zebranie.

9.Zakończenie Walnego Zebrania członków Stowarzyszenia Uniwersytet Dorosłego Człowieka.

ZAPRASZAMY !

Żyj zdrowo.... czyli jak? ZAPRASZAMY na dwa wykłady.

05.05.2019

udc.jpg

Nadzwyczajne WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA UDC

17.12.2018

Szanowni Państwo

Na dzień 10 stycznia 2019r (czwartek) na godzinę 18-tą zwołane zostało Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia UDC celem wybrania nowych władz Stowarzyszenia.

Na walnym zebraniu w dniu 17.12.2018r prezes stowarzyszenia oraz członkowie zarządu, z wyjątkiem Pani Jadwigi Mróz, oraz wszyscy członkowie komisji rewizyjnej złożyli pisemne rezygnacje z pełnionych funkcji. Wszystkie zostały przyjęte poprzez głosowanie.

Walne Zebranie Członków UDC - 17.12.2018r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Uniwersytet Dorosłego Człowieka mam zaszczyt zaprosić na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia UDC. Zebranie odbędzie się dnia 17.12.2018 r. (poniedziałek) w świetlicy wiejskiej w Malinie o godzinie 18:00.

Poniżej proponowany porządek obrad Zebrania.

PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD

WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

ZWOŁANEGO NA DZIEŃ 17.12.2018 r.

1. Otwarcie Walnego Zebrania,

2. Wybór Przewodniczącego oraz Sekretarza Zebrania,

5. Przyjęcie Porządku Obrad Walnego Zebrania,

6. Przyjęcie Protokołu Obrad z Walnego Zebrania Członków z dnia 28.06.2018 r.

7. Informacja na temat stanu środków finansowych Stowarzyszenia

8. Sprawozdanie Zarządu

9. Projekt planu pracy i preliminarza finansowego na 2019 rok,

10.Wnioski i uchwały zgłoszone przez uczestników Walnego Zebrania i przyjęcie przez Walne Zebranie.

11.Zakończenie Walnego.

Prezes Stowarzyszenia

Marzanna Jurzysta-Ziętek

KLIMAKTERIUM - Wyjście do teatru

17.10.2018

klimakterium.jpg

Darmowe kursy językowe i komputerowe

Szanowni Państwo,

komu nie udało się zapisać na darmowy kursy  języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego oraz kurs komputerowy zapraszam do pobrania dokumentów. Wypełniamy wszystkie strony bez daty, a wypełnione dokumenty proszę do przyszłego czwartku złożyć w OKSIR, ja przekażę je dalej. Proszę na dodatkowej kartce napisać dni i godziny, w których dwa razy w tygodniu chcieliby Państwo uczęszczać na zajęcia. Szczegóły oferty w regulaminie. W razie potrzeby służę pomocą.

Marzanna Jurzysta-Ziętek

Plik do pobrania (pdf) >>>

Otwarcie Roku Akademickiego Unwersytetu Dorosłego Człowieka

Inauguracja UDC.jpg

Podczas rozpoczęcia rozdane zostaną dokumenty związane z zapisami na bezpłatne kursy językowe lub komputerowe.

Warsztaty kulinarne - ZDROWE ŻYWIENIE - 21.09.2018r.

06.09.2018

UDC zdrowe zywienie.jpg

Zapraszamy do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu

05.09.2018

UDC KnZ NFM.jpg

Warsztaty decoupage - 19.09.2018r.

30.08.2018

UDC decoupage 19.09.jpg